Новинки
На страницу:
Сортировка:
Новинки

Парфумерія для чоловіків: новинки парфумерії для справжніх поціновувачів

Чоловічий парфум, новинки яких представлені в даній категорії нашого інтернет-магазину «Boheme», включають прикрашені чуттєвою та солоною ноткою морської води, що найбільше підходять для спекотних літніх днів. Морська нота використовується в різних парфумах для створення свіжої композиції та надання характерного аромату морської води, що освіжає наш розум та наші почуття. Немає нічого незвичайного в тому, щоб знайти нові версії деяких старих ароматів, пропоновані в спеціальному виданні, які забезпечують освіжаючий поворот новинки парфумерії - розділу, що регулярно поповнює твори знаменитих геніїв від парфумерної індустрії, що представляють нові водянисті композиції, щоб охолодити і зарядити духом.
 

Вода – це джерело життя, що оточує нас із різних куточків світу, і має багато різних форм. Залежно від її циклів, вона може бути рідкою, твердою та склоподібною або навіть майже невидимою у формі туману. Найбільші поверхні нашої планети вкриті водою – аж 71%! Світовий океан складається з океанів і морів, сполучених разом таємничим блакитним водяним килимом, який покриває більшу частину нашого світу; наповнено солоною водою, та її солоність може досягати до 1,025 г/мл на поверхні океанів. Ймовірно, така всеосяжна та глобальна присутність води в людському житті і послужила поштовхом для того, щоб парфумерія для чоловіків новинки включала і морські аромати!

Чім особливі духи чоловічі

Новинка – запах морської води, як правило, зустрічається у верхніх нотах ароматів з метою введення свіжої та чистої композиції після натискання на ковпачок флакона. Ці мотиви морської води часто поєднуються з іншими свіжими та чистими нотами, тоді як чоловічі аромати часто включають фруктові запахи, трави чи квітковий букет. Прохолодна і свіжа інтерпретацію морської води пропонує нішева чоловіча парфумерія, новинки якої не залишать байдужим жодного поціновувача класних ароматів!
 
Представлена ​​на сайті продукція має оригінальний і самобутній дизайн, відрізняється тонким і неординарним ароматом, після чого вже навряд чи захочеться повертатися до «масової» парфумерії широкого вжитку! Насолоджуйтеся характерними дизайнами флаконів, точно наступною символікою аромату, що тільки посилює приємні емоції від володіння ним!